אודותינו

השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר עוד היום

חברת "גוסקוב ניהול בע"מ" מנוהלת על ידי מיכאל גוסקוב.

נציגי החברה מספקים מגוון נרחב ומקיף של פתרונות המספקים מערך שירות שלם אשר כולל שירותי שמירה ללא נשק, ניהול מבנים מסחריים, וניקיון משרדים. כשפתחנו את החברה בשנת 2006 חרטנו על דגלנו את ערך שביעות הרצון של הלקוחות, ונציגנו חותרים ללא לאות להשגת מטרה זו.

אנו נוקטים בכל המאמצים על מנת להעניק שירות ללא דופי ורמת שביעות רצון הלקוחות הרבים שלנו, היא שמנחה אותנו בפעילותנו. אנו מבטיחים לספק לקוחות, לאורחים, לעובדים או לדיירים שלכם שירותי ניהול ואחזקה לאחר שנים של ניסיון בתחום.

אחריות מבצעית מלאה


הלקוחות שלנו סומכים עלינו שננהל את המבנים והמתקנים שלהם עם אחריות מבצעית מלאה. אנו מספקים ללקוחותינו את כל דרישותיהם, כולל שירות ליחידים, לקבוצות, או לשותפויות ציבוריות או פרטיות.

מערך השירותים המקיפים שלנו כולל:


ניקיון שטחים ציבוריים
ניהול סביבת הבניין
שירותי גינון
ניהול ואחזקת המבנה
שירותי תחזוקה
שירותים מכניים וחשמליים
שירותי הדברה
שירותי שמירה
ניהול נכסים אסטרטגי
ניהול חניונים
הצוות המיומן והמקצועי שלנו מספק שירותים מתקדמים ומקיפים למגדלי יוקרה ומבנים מסחריים, כולל שירותי חשבונאות, טיפולים מונעים במערכות המבנים, אחזקה שוטפת, וניהול פרויקטים מיוחדים, כולל שירותי ייעוץ לפתרון בעיות שונות.

צוות מנוסה, עם ידע מקיף


צוות "נכסי גוסקוב בע"מ, מיומן בניהול נכסים עם מומחיות ללא תחרות בישראל. המוניטין העשיר והוותק שלנו מעניקים לנו את הניסיון והכישורים הדרושים על מנת לספק בפועל את הטוב ביותר ללקוחות שלנו. מצוינות בשירות לקוחות מניעה את הפעילות שלנו מדי יום.

יש לנו את המומחיות הדרושה לסייע עם תכנון תחזוקת המבנים שלכם, ניהול הנכס וניהול תקציבים. אנחנו יכולים גם לנתח את השפעת ההחלטות העסקיות שלכם על רווחים, נכסים ושירותים. מערכות ניהול הנכסים שלנו מאפשרות ניתוח ודיווח רבי עוצמה על ביצועי הנכסים.


/ 5.

השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר עוד היום
דילוג לתוכן