שירותי איש קבלה

השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר עוד היום

בין אם מדובר בבניין משרדים, בניין דירות, או קבלה של עסק יחיד, שירותי איש קבלה איכותיים הם כלי מפתח ביצירת תדמית חיובית. בתור מי שמאמינים כי אין שני לרושם ראשוני, אנחנו דואגים לשירותי קבלה ברמה הגבוהה ביותר: אדיבים, סבלניים, מכובדים ויעילים.
איך בוחרים את צוות הקבלה בצורה נכונה ובהתאם לצרכים שלכם? כל הפרטים כאן.

שירותי איש קבלה

התפקידים של איש או אשת הקבלה


איש קבלה הוא אדם בעל תפקידים משתנים. בבניין מגורים הוא ידאג להכנסת אורחים נעימה ותקשורת עם הדיירים, בעוד שבבניין משרדים הוא יעזור למבקרים לנווט ולמצוא את מבוקשם ואולי גם יערוך רישום של העוברים ושבים. לפניכם כמה דוגמאות לצרכים נפוצים שאיש הקבלה יכול למלא עבורכם.


קבלת טלפונים


איש הקבלה יענה לטלפונים כלליים, יספק מידע בסיסי למתעניינים, ירשום הודעות ויפנה אותן לגורמים הרלוונטיים, וכן ינתב את השיחה במידת הצורך.


ניהול דואר


איש הקבלה יכול להיות אחראי על קבלת דואר רגיל ודואר רשום שמגיע אל הבניין, והעברתו לנמען הספציפי. בנוסף, הוא יכול לערוך רישום של הדואר הנכנס והיוצא.


תחזוקה של אזור הקבלה


אזור קבלה מטופח הוא הכרחי ליצירת נראות מכובדת לבניין. חלק מתפקידו של איש הקבלה הוא לדאוג לתחזוקה של סביבת העבודה שלו, על כל המשתמע מכך: דיווח על תקלות, סידור, הנחת כרטיסי ביקור במקומות המיועדים לכך, השקיית עציצים וכו'.

כיצד בוחרים איש קבלה?


במידה רבה, איש קבלה יהיה הפנים של העסק או הבניין שלכם – הוא זה אשר יוצר את הרושם הראשוני. אם אתם מראיינים מועמדים לתפקיד זה, הנה כמה דברים שחשוב לבדוק:
ניסיון ומומחיות – חשוב לבחור באדם אשר הינו בעל ניסיון בתפקידים שירותיים שונים או בקבלת קהל.
יחסי אנוש – בדקו האם למועמד שלכם יש יכולת לנהל שיחה נעימה, להתבטא בצורה טובה בעל פה ובכתב, ולא להראות כעס או תסכול במקרה של חוסר הבנה.
מהירות וזריזות – איש קבלה צריך להיות "תקתקן", להיות מסוגל להגיב מהר להודעות ולשיחות, וגם לעשות כמה משימות במקביל (מולטי טאסקינג).

גוסקוב ניהול בע"מ – שירותי איש קבלה ברמה הגבוהה ביותר


אנחנו בחברת גוסקוב ניהול בע"מ מספקים ללקוחותינו שירותי איש קבלה. הצוות שלנו עובר סינון ובקרה קפדניים. צרו קשר עכשיו ונחזור אליכם במהירות עם הצעת מחיר אטרקטיבית.

/ 5.

השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר עוד היום
דילוג לתוכן