שירותי גינון

השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר עוד היום

כל מקום שיש בו צמחים זקוק לשירותי גינון – בין אם מדובר בטיפוח המדשאה, גיזום עצים או הקמה מאפס של גינה שמקשטת את חזית הבניין. על מנת לעשות זאת, אתם זקוקים לצוות מקצועי ואמין, שידאג להכל, משלב התכנון, דרך הביצוע ועד לתחזוקה השוטפת.

שירותי גינון – רקע כללי

גינה מטופחת יכולה לשנות מקצה אל קצה את החזות של כל מבנה. בין אם מדובר בבניין דירות, מרכז מסחרי, חנות או בניין משרדים, גינה פורחת ומטופחת יכולה להשרות אווירה נעימה, להותיר רושם חיובי בקרב מבקרים ולגרום להם לרצות לחזור. 

שירותי גינון נגישים הם הכרחיים להקמה ותחזוקה של כל גינה.

שירותי גינון

אספקטים חשובים של שירותי גינון

שרותי גינון כוללים מספר רב של פעולות ושלבים: תכנון ראשוני, רכישה של שתילים ושל ציוד, גיזום עצים גבוהים, ועוד. לפניכם כמה אספקטים שחשוב לכלול בכל פרוייקט.

תכנון הגינה ובחירת הצמחים

התכנון הוא השלב החשוב ביותר ביצירת מרחב יפה ומרשים. תכנון לקוי יכול ליצור בעיות בהמשך, ולכן חשוב להשקיע בהנחת היסודות. הבחירות התכנוניות צריכות להתקבל לפי מזג האוויר, מידת החשיפה לשמש, מידת התחזוקה שאתם מעוניינים בה, וכו'. בנוסף, ניתן לשקול הוספה של פינות ישיבה, אשר מהוות שדרוג משמעותי לכל גינה.

הקמה: שתילה והנחת מערכת השקיה

שלב ההקמה של גינה דורש ידע, מיומנות וכן שימוש בציוד מקצועי. יש להכין את האדמה, לרכוש צמחים ולשנע אותם, ולהניח את מערכת ההשקיה ואת שעון ההשקיה. בנוסף, יש לדאוג למערכת ניקוז טובה. הצוותים שלנו בקיאים בכל פעולה נדרשת, כך שיש ביכולתם ליצור את הסביבה החיצונית המושלמת עבור כל לקוח.

תחזוקה שוטפת וגיזום

לאחר התכנון וההקמה של הגינה או המרחב החיצוני, כל מה שנשאר הוא ליהנות ממנו ולתת לו לצמוח ולהתפתח. תוך כדי כך, יש עבודות שוטפות שצריך לעשות: גיזום עצים (לרבות עצים גבוהים שדורשים מנוף), ניקיון, החלפת צמחים, ריסוס נגד מזיקים, ועוד. 

שרותי הגינון של גוסקוב ניהול בע"מ

אנחנו בחברת גוסקוב ניהול בע"מ מעניקים שרותי גינון למגזר העסקי ולמשרדים, מרכזי מסחר וחנויות, ועוד. צרו איתנו קשר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת ישר לתיבת המייל שלכם.

/ 5.

השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר עוד היום
דילוג לתוכן