ניהול נכסים מסחריים

השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר עוד היום

בעלי נכסים מסחריים מכל הסוגים ניצבים במקרים רבים בפני אתגר משמעותי ביותר הנוגע למימוש פוטנציאל נכס הנדל"ן שבבעלותם. גם אם הנכס שלהם הוא מרכז קניות, בניין משרדים או מבנה תעשייה, בעלי נכסים או משקיעים מבקשים לשמור על ערך הנכס שברשותם ולהשיג תשואה גבוהה לטווח הארוך, וזה נעשה רק באמצעות שירותי ניהול נכסים מסחריים.

ניהול נכס מסחרי הוא שירות חשוב עבור כל מבנה אשר הבעלים או המשתמשים בו רוצים לשמור על ערכו. במקרה של בניין משרדים גדול, לדוגמה, לניהול הבניין יש השפעה רבה על מידת האטרקטיביות בעיניי השוכרים. בניין מטופח יהיה שווה הרבה יותר מאשר בניין מוזנח.

לשם השגת מטרה זו, הצעד החשוב ביותר הוא לשכור שירותי ניהול נסכים מסחריים של צוות אחראי ומקצועי. חברת גוסקוב ניהול בע"מ מספקת שירותים משולבים להם זקוקים בעלי מבנים עסקיים, כולל שירותי תחזוקה, ניקיון וניהול כלכלי מקיפים לנכס, באופן יעיל, שקוף וחסכוני.

ניהול נכסים מסחריים

התמחות מקצועית בהענקת מגוון שירותים במעטפת אחת

ככל ששוק הנדל"ן קורם עור וגידים בנוף העסקי של ישראל, כך גובר גם הצורך בשכירת שירותי חברת ניהול מבנים מסחריים, שתחום ההתמחות העיקרי שלה הוא האפשרות לספק את כל מערך השירותים השונים באחריות מקצועית ובמעטפת אחת.

תחום זה משלב מגוון שירותים בתחומים שונים שכולם ביחד מאפשרים אספקת ניהול כל ההיבטים השונים הקשורים לתפעול הבניין, באופן אופטימאלי. ניהול מבנים מסחריים כרוך בידע מקצועי מקיף הנוגע לקשרים עסקיים במגוון רחב של תחומים, וקשרים נכונים עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה.

סוגי שירותים של חברת גוסקוב ניהול בע"מ

  • ניקיון שטחים ציבוריים – שמירה על בניין נקי ומסודר, החל מפחי אשפה ריקים בסוף היום ועד ללובי ודלת כניסה מבריקים.
  • שירותי אדמיניסטרציה – גבייה, הצעות מחיר, תשלומים לספקים ורשויות, קשרים עם ספקים, דוחות הוצאות הכנסות, קשר עם הנציגות והדיירים, שליחת הודעות שוטפות, דוח שנתי ותשלומי מיסים.
  • שירותי אחזקה– טיפול בכל המערכות בבניין, בדיקה שוטפת של תקינות הבניין, החל ממנורות שרופות ועד בדיקת משאבות תקופתית, ליווי בעלי מקצוע ודאגה לביקורות תקופתיות, קשר ישיר עם הנציגות ומילוי בקשות מיוחדות של הבניין.
  • אבטחה ושמירה – דאגה לאיש קבלה/ שומר ללא נשק לפי צרכי הבניין, לצורך שמירה על בטיחותם של הנמצאים בחלל.
  • עיצוב ושיפוץ – במקרים מסוימים, ניהול מבנים מסחריים כולל גם ליווי של עיצוב ושיפוץ של החלל בהתאם לצרכי הלקוח על ידי מעצב פנים או אדריכל וליווי של כל התהליך.
  • אחזקת חניון – אם מדובר בבניין משרדים גדול אשר כולל גם חניון, חברת הניהול דואגת לאחזקה והתפעול שלו, דבר אשר חוסך בביורוקרטיה ובעלויות.

בשורה התחתונה: מנהלים את הנכס שלכם מ-א' ועד ת'

בפגישת ייעוץ ללא התחייבות עם הנהלת חברת גוסקוב ניהול בע"מ, תוכלו להבטיח לעצמכם ניהול מבנה אחראי, שקוף וחסכוני, המותאם באופן אישי לנכס שלכם.

מה הם היתרונות של ניהול נכס מסחרי?

לניהול נכסים מסחריים על ידי חברה חיצונית יש יתרונות רבים על פני ניהול עצמאי וכעת נציג זאת בטבלה:

1. עמידה בכל תקנות הבריאות והתחזוקהאם אתם צריכים לדאוג לניהול הבניין, אתם כנראה מחפשים עמידה בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. חברה חיצונית יכולה להבטיח לכם שהצרכים שלכם ייענו, כדי שאתם תוכלו להתרכז בדברים החשובים באמת.
2. שמירה על חזות אסתטית ומכובדתבניין משרדים אשר מנוהל על ידי חברה מקצועית, יהיה תמיד נקי ומסודר במאה אחוז. דבר השומר על ערך הבניין ומזמין אורחים, שוכרים עתידיים ועובדים להיכנס פנימה. תמיד יהיה מי שידאג לדברים הקטנים, בלי שאתם תצטרכו אפילו לבקש מחד, ומאידך תמיד יש למי לפנות אם צצה בעיה.

איך בוחרים חברת ניהול נכסים מסחריים?

בחירה של חברת ניהול צריכה להיעשות על פי ותק, מקצועיות, ניסיון ועלות. זכרו שהשימוש בניהול מבנים מסחריים חיצוני צריך להוריד מכם דאגות ולא להוסיף, ולכן המחיר חייב להיות הוגן ומשתלם.

הדרך הטובה ביותר לבחור חברת חברות ניהול בנייני משרדים היא לעיין בהמלצות. אם לחברה יש לקוחות רבים שעובדים איתה ונותנים בה אמון לטווח הארוך, דבר זה יכול להעיד על איכות טובה ושירותיות. 

בנוסף השיטה צריכה להיות שקופה והוגנת, שתמיד תדעו לאן הכסף הולך, כמה כסף יש בחשבון וכמה עמלה חברת הניהול לוקחת. היום השוק הינו פרוץ וחברות הניהול מרוויחות הון עתק על גבי הבניינים, הבעלים אינם יודעים על מה יוצא הכסף ולרוב מקבלים תמורה נמוכה מהפוטנציאל של הגבייה.

חברת גוסקוב ניהול בע"מ עובדת בשיטה ייחודית אשר מספקת שקט, שקיפות וחיסכון תקציבי משמעותי לבעלי הבניינים.

ניהול נכס מסחרי

טיפים שחשוב לזכור

  • בבחירת חברה לניהול מבנים מסחריים, חובה לוודא כי לחברה שאיתה אתם עובדים יש את כל האישורים, הרישיונות והביטוחים הדרושים.
  • בקשו לקבל הצעת מחיר מסודרת – אצלנו בגוסקוב ניהול בע"מ תקבלו פירוט של כל השירותים הכלולים.
  • שקלו לשכור גם שירותים משלימים כמו ניהול חניון, גינון, ועוד.

ניהול נכסים מסחריים עם גוסקוב ניהול בע"מ – עוד צעד בדרך להצלחה!

אנחנו בחברת גוסקוב ניהול בע"מ מעניקים שירותים ברמה הגבוהה ביותר למגזר העסקי והמסחרי. בין היתר, אנחנו מבצעים ניהול שטחים מסחריים שכולל את כל השירותים הנדרשים – מניקיון ואחזקה, דרך שמירה ללא נשק ועד עיצוב. רק אצלנו תוכלו לקבל את השילוב האידיאלי של שירות מקיף, אנשי צוות זמינים ומסורים, וכמובן מחיר הוגן.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים והצעת מחיר.

שאלות ותשובות ניהול נכסים מסחריים

מהם האלמנטים המרכזיים בניהול נכסים מסחריים?

האלמנטים המרכזיים כוללים אסטרטגיה שיווקית יעילה, תחזוקה וניהול מתקנים, אבטחת הנכס, ניהול פיננסי וחשבונאי, וניהול יחסים טוב עם השוכרים.

כיצד ניתן לשפר ערך של נכס מסחרי?

שיפור ערך של נכס מסחרי יכול להתבצע דרך תחזוקה ושיפוץ קבוע של הנכס, שיפור שירותי הנכס, יצירת תמהיל שוכרים אטרקטיבי, והטמעת טכנולוגיות חדשניות שמשפרות את נוחות השימוש.

/ 5.

השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר עוד היום
דילוג לתוכן