ניהול נכסים ומשרדים מסחריים

השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר עוד היום

הענף של ניהול נדל"ן הוא גדול ונרחב. בכל סוג מבנה נדרש ניהול שונה, שירותים אחרים, וניסיון אחר. אנחנו בגוסקוב ניהול בע"מ מספקים ללקוחותינו ניהול בכל סוגי המבנים – משרדים, מסחר, תעשייה ועוד. בעמוד הבא נסביר לכם קצת על השירותים השונים שלנו

מה הוא ניהול נדל"ן?

ניהול נדל"ן הוא שירות המוצע בחברת גוסקוב ניהול בע"מ. במסגרת שירות זה, אנחנו מעניקים מענה מקיף לצרכים השוטפים הקיימים במבנה מסוים – בין אם מדובר במבנה משרדי, מבנה מסחרי או כל דבר אחר. 

מה כולל שירות הניהול?

השירות של ניהול נדל"ן יכול לכלול את כל מה שאתם צריכים, מא' ועד ת'. הנה כמה דוגמאות.

  • ניקיון – צוות מסור אשר דואג לניקיון יומיומי של כל חללי המשרד (חדרים, מסדרונות, שירותים, מטבחון, וכו').
  • אחזקה – תיקון מהיר ויעיל של כל תקלה פשוטה במשרד.
  • ליווי בעלי מקצוע לתיקון ליקויים ותקלות מורכבות.
  • ליווי שוכרים/ קונים פוטנציאליים לנכס.

מה הוא הדבר החשוב ביותר בניהול מבנים?

אצלנו בגוסקוב ניהול בע"מ, הדבר החשוב ביותר הוא מילוי הצרכים של האנשים השוהים במקום. כשמדובר במשרדים, אנחנו נעשה הכל כדי ליצור סביבת עבודה נעימה ופרודוקטיבית.

מי צריך ניהול נדל"ן?

שירותי ניהול נדל"ן חשובים למשרדים עסוקים אשר אין להם זמן להתעסק בבירוקרטיה, תפעול המשרד ומציאת שוכר במקרה הצורך. בנוסף לקיחת חברה חיצונית תחסוך כסף על "הנדימן" שכיר של החברה, תוך קבלה של תמורה מיידית ומיטבית.

בחירה של חברת ניהול

יש שלושה דברים עיקריים שצריך לבדוק כשבוחרים חברת ניהול:

מקצועיות – לחברה צריך להיות צוות מקצועי וזמין. אנחנו בגוסקוב ניהול בע"מ דואגים תמיד להחזיק צוות עובדים נרחב שעבר סינון קפדני ונמצא תחת פיקוח בכל עת.

ניסיון – חברה בעלת ניסיון לרוב תהיה יעילה יותר. חברת גוסקוב ניהול בע"מ נמצאת בשוק כבר שנים רבות, במהלכן נבנה קהל נרחב של לקוחות קבועים אשר בוחרים להמשיך ולתת בנו אמון בכל שנה. 

מחיר – לקיחה של חברה ניהול לא צריכה להכניס אתכם לחובות. אנחנו בגוסקוב ניהול בע"מ מקפידים לגבות מלקוחותינו מחירים הוגנים, אשר תואמים את מה שמקובל בשוק הישראלי.

המשמעות הכלכלית של חברת ניהול 

חברת ניהול נדל"ן יכולה אולי להיראות כמו אפשרות מעט יקרה בהתחלה, אך בשורה התחתונה – המחיר יכול להיות זהה או אפילו נמוך יותר מאשר המחיר של ניהול עצמי. זאת מכיוון שבניהול עצמי לא מיומן, עלולות להיות טעויות קריטיות שעולות בהרבה זמן וכסף.

לעומת זאת, ניהול מקצועי של חברה חיצונית כמו גוסקוב ניהול בע"מ, יכול להיות יעיל יותר, ולכן גם חסכוני.

ניהול משרדים ומציאת שוכרים

יתרון נוסף של ניהול נכסים מסחריים הוא העובדה שלא תצטרכו להטריד את עצמכם במציאת שוכרים. להראות את הדירה, לערוך ראיונות, לבקש ערבות – את כל הדברים האלה אנחנו נוכל לעשות עבורכם, כל שכל מה שיישאר לכם הוא לקבל את הכסף בסוף החודש.

למה כדאי לבחור בגוסקוב ניהול בע"מ לניהול הבניין שלכם?

אנחנו בחברת גוסקוב ניהול בע"מ מציעים שירות מקיף ומקצועי בתחום של ניהול נכסי נדל"ן עסקי, החל מניקיון ואחזקה ועד לאחרון הטפסים. אנחנו נהיה שם תמיד – הן עבורכם והן עבור הדיירים או המשתמשים בנכס, כך שתמיד יהיה לכם מענה, בכל בעיה. 

לקבלת הצעות מחיר, צרו איתנו קשר כעת. 

/ 5.

השאירו פרטים
וקבלו הצעת מחיר עוד היום
דילוג לתוכן